fbpx

Den proti rakovině prsu Academy-S

Úvod $ Blog $ Academy-S $ Den proti rakovině prsu Academy-S

Dne 15. října 2020 byl celosvětový den proti rakovině prsu. Při této příležitosti jsme se rozhodli udělat radost ženám, které z důvodu onkologického onemocnění přišly o část svých prsou. Uspořádali jsme 1. Den proti rakovině prsu Academy-S. Celá událost byla zaštítěna projektem „Christy for women“, jehož zakladatelkou je jediná Craft Master Areola Academy-S na světě Christina Pidlozná.

Čtyři naše nejlepší artistky, které se specializují na tetování Areol, se v tento den sešly v pražském studiu Academy-S. Každá z nich provedla zcela zdarma zákrok jedné klientce. Byl to krásný den plný smutných příběhů se šťastným koncem a neobešel se bez emocí na obou stranách.

Tyto naše „čtyři mušketýrky“ jsou rozhodnuty událost opakovat i v následujících letech a doufají, že se jejich řady rozšíří. Techniku Areola tetování prsních dvorců je totiž možné se v naší akademii naučit. Den proti rakovině prsu Academy-S je přínosný také proto, že dochází k přímému kontaktu mezi jednotlivými ženami, které prošly stejným bojem se zákeřnou nemocí a mohou o tom spolu hovořit.

Tato setkání mají tedy nezanedbatelný pozitivní vliv na psychiku zúčastněných žen.

#christyforwomen