Často kladené dotazy

Jakým způsobem se mohu objednat na nový zákrok?


Objednávat se můžete prostřednictvím Facebooku. Stačí nám napsat zprávu na www.facebook.com/academyspraha . Dále se můžete objednat prostřednictvím telefonního čísla +420604705805.
Co všechno bych Vám měla zaslat před zákrokem?


Před samotným objednáním od Vás potřebuji fotografii Vašeho obočí, rtů nebo linek. Fotografie by měla být ostrá, focená na dobrém světle a ideálně z blízka. Usnadní mi to tak určit Vaši pleť, zjistit stav vrásek v případě linek a rtů. Pomůže mi to se na zárkok předem připravit.
Přijímáte také klientky, které mají starý permanent z jiného salónu?


Klientky, které mají starší a viditelný, nebo nepovedený permanentní make-up z jiného salónu nepřijímám.
Mohu k Vám na korekci když jsem byla na původním zákroku jinde?


Nemůžete. Korekce dělám pouze klientkám, které byly u mě na první aplikaci.
Kdo nemůže zákrok podstoupit a jaké jsou kontraindikace?


Těhotné ženy a kojící ženy/ velká nerovnováha hormonů/, Osoby mladší 18 let bez písemného souhlasu rodičů, Imunologická a onkologická onemocnění / možné objednání nejdříve šest měsíců po ukončení léčby/ Virová hepatitida, AIDS, zánět spojivek, onemocnění dýchacích cest, virová onemocnění, pokud máte rýmu nebo kašel, taky není vhodné jít na zákrok. Pokud máte předepsané antibiotika je vhodné jít na zákrok minimmálně 10 dnů po jejich dobrání. Užívání antibiotik Lymfodémy Aplikace je možná pouze po předchozí konzultaci s doktorem: Alergie, diabetes, velmi vysoký krevní tlak, atopický exzém, kožní onemocnění, užívání antidepresiv Kardio-vaskulární problémy (přijetí bude možné jen s potvrzením od doktora). Také nelze zákrok provádět pokud trpíte nízkou srážlivostí krve.
Jaké věci nedělat bych neměla dělat před zákrokem?


Den před zákrokem nepijte žádný alkohol, neužívejte drogy, nepijte kávu ani energetické nápoje. Ideálně deset dnů před zákrokem nechoďte do solária.
Trpím na opary, mohu jít na nové rty?


Můžete, je ale nutné, aby Vám Váš lékař týden před procedurou předepsal vhodná antivirotika. Vyhneme se tak nepříjemným oparům při hojení rtů po zákroku.
Jsem objednaná na nové rty, mám udělat něco před zákrokem?


Ano, v ideálním případě a pro nejlepší výsledek je dobré rty promazávat deset dnů před zákrokem například Labelem nebo vazelínkou a to několikrát denně.
Mohu mít udělané řasy a jít k Vám na nové oční linky?


Ne, umělé řasy nejsou vhodné jak před zákrokem, tak i dalších 14 dní po samotném zákroku.
Kdy je vhodná korekce a jak si o termín zažádám?


Korekce je vhodná nejdéle tři měsíce po první aplikaci. Na jejím termínu se dohodneme po Vašem prvním zákroku a bude na Vás, jestli tento termín využijete. Korekce doporučuji obzvláště u obočí. Ne vždy je však potřebná. Pokud dodržíte správně veškeré zásady následné péče, její nutnost se snižuje.
Jak se správně starat po zákroku o nové obočí, linky, rty?


Vše zásadní se dozvíte na místě. Veškeré věci potřebné k následné péči obdržíte zdarma včetně vytisknutých rad pro následnou péči. Správná následná péče tvoří 90% úspěchu.
Jak dlouho trvá zákrok a je nutná předchozí konzultace?


Celý zákrok trvá přibližně dvě hodiny. Samotná konzultace proběhne před zákrokem. Bude Vám překreslen tvar, vybereme společně vhodnou techniku, barvu, poučím Vás o následné péči a po zákroku se domluvíme na termínu Vaší případné korekce.
Je permanentní make-up úplnou náhradou líčení a jak dlouho vydrží?


Ne, permanentní make-up slouží jako podklad k Vašemu líčení. I tak Vám to každý den ušetří spoustu času a oceníto ho i v případě, když vynecháte líčení úplně. Životnost permanentního make-upu je kapitola sama o sobě. Někomu může vydržet půl roku a někomu například roky dva i déle. Vše je závislé na mnoha faktorech jakým je například následná péče, druh pleti, zatěžování tetovaných míst a tak podobně.
Bolí to?


Na to neexistuje zcela jednoznačná odpověď. Někoho to bolí trochu a jiného vůbec. Jsou místa, která jsou citlivější a naopak místa, která jsou bezbolestná. Při zákroku používám nejkvalitnější světové anestetikum pro Vaše maximální pohodlí a výborný výsledek.