fbpx

„Upozornění“

 Z důvodu dovolené budeme všechny objednávky uskutečněné od 19. září vyřízeny začátkem října

děkujeme za pochopení. Tým Academy

 

E-shop permanentní make-up

Na našem e-shopu zakoupíte to nejkvalitnější vybavení k permanentnímu makeupu a Microbladingu od Academy-S. Kvalita materiálu a vybavení, které využíváte k Vašim zákrokům se výrazně podílí na finálním výsledku i na spokojenosti klientek. S našimi strojky, barvami a pigmenty pracují všichni Masteři Academy-S po celém světe. Pracujte s tím nejlepším. Buďte nejlepší.

Nejprodávanější produkty

Barvy a pigmenty na PMU

Na našem e-shopu naleznete k zakoupení ty nejkvalitnější pigmenty na permanentní makeup. S pigmenty Academy-S se snadno pracuje a barvy po se po zahojení nemění do jiných odstínů. Nejlepší pigmenty ve světě PMU.

Tetovací strojky na PMU

Strojky vyvinuté přímo na permanentní make-up. S našimi strojky bude práce na klientkách zábavou. Strojky mají přednastavitelné módy pro jednotlivé zákroky a nikdy Váš nezradí. Strojky je po domluvě možné si přijít vyzkoušet.

Vybavení na Microblading

Na našem e-shopu můžete zakoupit to nejkvalitnější vybavení i pigmenty k technice Microblading. Vybavení je vyrobeno z těch nejkvalitnějších materiálů a snaží se vždy zajistit co největší pohodlí pro Vás i pro Vaši klienty.

Potřebujete pomoct s výběrem?