fbpx

Bára

Bára je specialistkou na permanentní make-up ve všech oblastech – obočí, rty, oční linky, areoly a pihy.

Věnuje se všem těmto technikám, upřednostňuje přirozenost a naturální vzhled permanentního makeupu.

Její největší vášní jsou rty a obočí. Velmi ráda se také věnuje tetování areol a prsních dvorců.

V technice Hairstrokes (chloupkové obočí) reprezentovala Českou a Slovenskou republiku na světovém finále WULOP world 2021, kde skončila na krásném 5. místě. Je první česká artistka, která odstraňuje tetování pomocí RemovaluS a jako Craftmaster Sviato Academy tuto techniku také školí.

Stala se jednou z prvních studentek CraftMastera Christiny Pidlozné a pod jejími křídly začala pracovat v Sviato Academy Praha. V našem studiu v působí od roku 2019 a to jak v Praze tak i v Hradci Králové.

„Permanentní makeup by měl vkusně podtrhovat přirozený výraz a krásu každého obličeje.“

Bára je surfař a cestovatel s dobrodružnou duší. Má ráda čisté a jednoduché linie. Ráda se vzdělává a následuje nejnovější techniky.

U svých klientek upřednostňuje podtržení přirozené krásy. Permanentní makeup by neměl nahrazovat večerní líčení ale měl by decentně a vkusně podtrhovat přirozený výraz a krásu každého obličeje.

Nabízené služby

Permanentní make-up obočí

Obočí je bezpochyby jednou z dominant obličeje, která tvoří součást prvního dojmu. Neváhejte si vybrat jednu z technik, která promění Vaši tvář v neustále upravenou a podtrhne přirozenou ženskou krásu. Mezi základní techniky patří Stínované obočí a Microblading, které lze dále kombinovat.

Permanentní make-up rtů

S tetováním rtů se už nikdy nebudete muset bát otisků rtů na skleničkách a tvářích vašich přátel. Dopřejte si dokonalý tvar a probarvení ve vašem oblíbeném odstínu. Mezi nejoblíbenější techniky patří jemná a stínováním opticky zvětšující Aquarelle Lips a výraznější rtěnkový efekt Superbright Lips.

Permanentní make-up linek

Každá žena ví, že líčení očních linek je trochu věda. Permanentní make-up Vám usnadní nekonečné snažení o dokonalou symetrii šířky, délky a úhlu zakončení linky. Ať už se rozhodnete pro jemnou stínovanou linku, klasickou či přirozenou meziřasovou, vždy to bude správné rozhodnutí.

Permanentní make-up areol

Jedná se o techniku hyperrealistického tetování bradavek a prsních dvorců vytvářející 3D efekt. Je určena zejména pro ženy, které přišly o bradavky, dvorce nebo jejich části z důvodu onkologického onemocnění, mastektomie nebo po plastické operaci a modelaci prsu.