fbpx

Míša

Míša je velký detailista a k estetice měla vždy blízko. Ačkoliv ji v minulosti nenapadlo, že se odvětví permanentního make-upu bude věnovat na profesionální úrovni, tak dnes už si je naprosto jistá, že směr, kterým se vydala, je tím nejlepším a kouzelný svět permanentního make-upu se stal její velikou vášní.

V prosinci roku 2016 absolvovala první kurz microbladingu obočí u celosvětově uznávané akademie. Poté následovala dlouhá a nelehká cesta, kterou zdolala svou vytrvalostí. Hodiny tréninku se vyplatily a o pár měsíců později získala vytoužený certifikát, kterým se zařadila mezi odborníky na PMU.

„Moje práce je pro mě koníčkem i splněným snem a mám neustálou touhu jít dopředu a zdokonalovat se.“

Cítila, že znalosti je třeba neustále prohlubovat, jelikož oblast permanentního make-upu je velmi rozmanitá. V průběhu let tedy absolvovala několik odborných školení na nejrůznější techniky a nejnovější trendy tetování obočí.

V prosinci roku 2020 přišel snad nejvýznamnější posun její kariéry PMU artistky a stala se Craftmasterem (lektorkou) pro microblading pro Českou republiku u jedné z nejprestižnějších akademií permanentního make-upu – Sviato Academy, jejímž zakladatelem je Sviatoslav Otchenash.

Ukázky práce Míši

Nabízené služby