fbpx

Magic Shading

Jedná se o mladou a velmi módní techniku stínování obočí. Dále ji můžete znát jako pudrové obočí, což samo o sobě napovídá, že tato technika má nahrazovat líčení. Nástrojem pro tvorbu obočí je tetovací strojek. Tento způsob tetování obočí patří k nejméně invazivním metodám permanentního make-upu z hlediska zásahu do pokožky. 

Právě z tohoto důvodu, je možné ho provést u různých typů pleti. Trvanlivost permanentních barev je zhruba 12 – 18 měsíců. Pokud ale máte mastnější pokožku, bude pigment pravděpodobně blednout.

Pro tuto techniku je typické jemné stínování, které vytváří dojem, že jste neustále krásně nalíčená.

Naši spokojení zákazníci

Petra L. 34 let

Služba: Magic Shading
Od: Christina Pidlozná

„Největší strach jsem měla z bolesti, protože se šíleně bojím injekcí a všeho, co se píchá. Teď už ale můžu s úlevou říct, že to nebylo nic strašného a dalo se to v pohodě vydržet. Na další korekci půjdu mnohem klidnější a už teď vím, že ta chvilka přemáhání určitě za ten výsledek stojí. Děkuji moc za vaši trpělivost a pochopení.“

Karolína D. 29 let

Služba: Magic Shading
Od: Veronika Lajdarová

„Mám obočí od slečny Veroniky a jsem naprosto nadšená. Moje obavy, že to bude vypadat nepřirozeně byly zcela zbytečné. Na podzim se chystám na linky! Mohu jen doporučit. “

Martina K. 30 let

Služba: Removal + Aquarelle Lips
Od: Barbora Jindrová

„Byla jsem na odstraňování starého kontury rtů a novém probarvení u Barunky a nechápu, proč jsem to tak dlouho odkládala. Rty vypadají úžasně.“

Ivana H. 54 let

Služba: Areoly
Od: Christina Pidlozná

„V roce 2018 mi byla diagnostikována rakovina prsu. Celkem jsem prodělala 6 operací a výsledkem, je mimo jiné i oboustranná mastektomie a rekonstrukce prsou. Pan MUDr. Patzelt mi doporučil slečnu Christinku a její studio, která provádí tetování dvorců a bradavek s 3D efektem. Dnes je to právě měsíc, co jsem tento zákrok absolvovala a po 3 a půl letech se cítím opět kompletní žena. Vstoupila jsem do krásného prostředí pod Vyšehradem. Uvítal mě usměvavý  personál a milá Christinka.  Ta  mi vše vysvětlila, při zákroku nic nebolelo. Je vidět, že ji práce naplňuje má z ní radost a dává ji smysl. Zákrok probíhal v pohodové a milé atmosféře. Po dvou hodinách jsem viděla výsledek a nevěřila jsem svým očím. Christinka je prostě kouzelnice. Byl přizván i manžel, ten má ve zvyku vše komentovat ale tentokrát ztratil řeč, prostě byl nadšen!!!

Moc s manželem děkujeme a všem ženám s podobným problémem upřímně a vřele doporučujeme Ivana a Pavel.“

Další metody tetování obočí

Microblading

Jedná se o manuální techniku tetování obočí, při které dochází k tvorbě chloupků pomocí čepelky. Můžete jí též znát jako vláskování, čepelkování, chloupková metoda, micropigmentace či 3D obočí.

Magic Shading

Jedná se o mladou a velmi módní techniku stínování obočí. Dále ji můžete znát jako pudrové obočí, což samo o sobě napovídá, že tato technika má nahrazovat líčení. Nástrojem pro tvorbu obočí je tetovací strojek.

S-Mix

Kombinace technik Microblading a Magic Shading v rámci jednoho zákroku. Chloupky jsou tvořeny čepelkou a následně prostínovány pomocí strojku jako u pudrového obočí. Nejpřirozenější technika.

Hairstrokes

Jedná se o kombinovanou techniku hyperrealistického efektu chloupků a stínování. Z pohledu laika je velmi podobná technice S-Mix. Hlavním rozdílem je nástroj pro vytvoření chloupků. Obočí se tetuje strojkem na PMU.