fbpx

S-Mix

U této techniky tetování obočí jsou chloupky vytvářeny čepelkou jako u microbladingu. Rozdílem však je, že po vytvoření struktury chlupů artistka použije strojek na permanentní makeup a prostínuje prostor mezi chloupky jako u pudrového obočí, které se označuje i jako Magic shading. 

I zde zdůrazňuje, že tato technika není vhodná pro pórovitou a mastnou pleť. Nicméně výsledkem je efekt krásného a přirozeného obočí.

Naši spokojení zákazníci

Petra L. 34 let

Služba: Magic Shading
Od: Christina Pidlozná

„Největší strach jsem měla z bolesti, protože se šíleně bojím injekcí a všeho, co se píchá. Teď už ale můžu s úlevou říct, že to nebylo nic strašného a dalo se to v pohodě vydržet. Na další korekci půjdu mnohem klidnější a už teď vím, že ta chvilka přemáhání určitě za ten výsledek stojí. Děkuji moc za vaši trpělivost a pochopení.“

Karolína D. 29 let

Služba: Magic Shading
Od: Veronika Lajdarová

„Mám obočí od slečny Veroniky a jsem naprosto nadšená. Moje obavy, že to bude vypadat nepřirozeně byly zcela zbytečné. Na podzim se chystám na linky! Mohu jen doporučit. “

Martina K. 30 let

Služba: Removal + Aquarelle Lips
Od: Barbora Jindrová

„Byla jsem na odstraňování starého kontury rtů a novém probarvení u Barunky a nechápu, proč jsem to tak dlouho odkládala. Rty vypadají úžasně.“

Ivana H. 54 let

Služba: Areoly
Od: Christina Pidlozná

„V roce 2018 mi byla diagnostikována rakovina prsu. Celkem jsem prodělala 6 operací a výsledkem, je mimo jiné i oboustranná mastektomie a rekonstrukce prsou. Pan MUDr. Patzelt mi doporučil slečnu Christinku a její studio, která provádí tetování dvorců a bradavek s 3D efektem. Dnes je to právě měsíc, co jsem tento zákrok absolvovala a po 3 a půl letech se cítím opět kompletní žena. Vstoupila jsem do krásného prostředí pod Vyšehradem. Uvítal mě usměvavý  personál a milá Christinka.  Ta  mi vše vysvětlila, při zákroku nic nebolelo. Je vidět, že ji práce naplňuje má z ní radost a dává ji smysl. Zákrok probíhal v pohodové a milé atmosféře. Po dvou hodinách jsem viděla výsledek a nevěřila jsem svým očím. Christinka je prostě kouzelnice. Byl přizván i manžel, ten má ve zvyku vše komentovat ale tentokrát ztratil řeč, prostě byl nadšen!!!

Moc s manželem děkujeme a všem ženám s podobným problémem upřímně a vřele doporučujeme Ivana a Pavel.“

Další metody tetování obočí

Microblading

Jedná se o manuální techniku tetování obočí, při které dochází k tvorbě chloupků pomocí čepelky. Můžete jí též znát jako vláskování, čepelkování, chloupková metoda, micropigmentace či 3D obočí.

Magic Shading

Jedná se o mladou a velmi módní techniku stínování obočí. Dále ji můžete znát jako pudrové obočí, což samo o sobě napovídá, že tato technika má nahrazovat líčení. Nástrojem pro tvorbu obočí je tetovací strojek.

S-Mix

Kombinace technik Microblading a Magic Shading v rámci jednoho zákroku. Chloupky jsou tvořeny čepelkou a následně prostínovány pomocí strojku jako u pudrového obočí. Nejpřirozenější technika.

Hairstrokes

Jedná se o kombinovanou techniku hyperrealistického efektu chloupků a stínování. Z pohledu laika je velmi podobná technice S-Mix. Hlavním rozdílem je nástroj pro vytvoření chloupků. Obočí se tetuje strojkem na PMU.