fbpx

Stínované linky

Můžete ji znát i jako Soft liner. Tato technika, je založena na stínování a dokonale se hodí ke každé ženě.

Artistka zde používá celou škálu pigmentů.

Ukázky naší práce

Naši spokojení zákazníci

Petra L. 34 let

Služba: Magic Shading
Od: Christina Pidlozná

„Největší strach jsem měla z bolesti, protože se šíleně bojím injekcí a všeho, co se píchá. Teď už ale můžu s úlevou říct, že to nebylo nic strašného a dalo se to v pohodě vydržet. Na další korekci půjdu mnohem klidnější a už teď vím, že ta chvilka přemáhání určitě za ten výsledek stojí. Děkuji moc za vaši trpělivost a pochopení.“

Karolína D. 29 let

Služba: Magic Shading
Od: Veronika Lajdarová

„Mám obočí od slečny Veroniky a jsem naprosto nadšená. Moje obavy, že to bude vypadat nepřirozeně byly zcela zbytečné. Na podzim se chystám na linky! Mohu jen doporučit. “

Martina K. 30 let

Služba: Removal + Aquarelle Lips
Od: Barbora Jindrová

„Byla jsem na odstraňování starého kontury rtů a novém probarvení u Barunky a nechápu, proč jsem to tak dlouho odkládala. Rty vypadají úžasně.“

Ivana H. 54 let

Služba: Areoly
Od: Christina Pidlozná

„V roce 2018 mi byla diagnostikována rakovina prsu. Celkem jsem prodělala 6 operací a výsledkem, je mimo jiné i oboustranná mastektomie a rekonstrukce prsou. Pan MUDr. Patzelt mi doporučil slečnu Christinku a její studio, která provádí tetování dvorců a bradavek s 3D efektem. Dnes je to právě měsíc, co jsem tento zákrok absolvovala a po 3 a půl letech se cítím opět kompletní žena. Vstoupila jsem do krásného prostředí pod Vyšehradem. Uvítal mě usměvavý  personál a milá Christinka.  Ta  mi vše vysvětlila, při zákroku nic nebolelo. Je vidět, že ji práce naplňuje má z ní radost a dává ji smysl. Zákrok probíhal v pohodové a milé atmosféře. Po dvou hodinách jsem viděla výsledek a nevěřila jsem svým očím. Christinka je prostě kouzelnice. Byl přizván i manžel, ten má ve zvyku vše komentovat ale tentokrát ztratil řeč, prostě byl nadšen!!!

Moc s manželem děkujeme a všem ženám s podobným problémem upřímně a vřele doporučujeme Ivana a Pavel.“

Další metody tetování linek

Klasické linky

Jedná se o techniku založenou na ostrých hranách jako u klasického líčení linek. Celá linka je probarvená černým pigmentem. Výraznost se určuje podle přání klienty.

Stínované linky

Můžete ji znát i jako Soft liner. Tato technika, je založena na stínování. Oko působí jemně nalíčené a dokonale se hodí ke každé ženě. Artistka zde používá celou škálu pigmentů.

Meziřasové linky

Pokud má klientka spadlá víčka, lze volit tuto techniku, kdy artistka pracuje se strojkem pouze v meziřasové linii. Vytváří se tak dojem hustějších řas a krásně se zvýrazní forma oka.

Stardust Eyes

Jedná se o výrazné stínování, při kterém může být použitá větší škála barev. Jinými slovy by se dala popsat jako linka s kouřovými očními stíny, které konkurují klasickému líčení.