Basic Course - Removal. Kurz odstraňování permanentního makeupu.

Ve spolupráci s craft masterem Olegem Morozovem jsme pro vás připravili další kurz Academy S.


Probíraná technika:Odstraňování pigmentu po permanentním make-upu.


Informace k technice:


Jedná se o metodu odstraňování pigmentu na permanentní make-up z kůže. Technika je pro pokožku méně traumatizující než laser. Technický postup je obdobný jako tetování. Do pokožky se vtetuje roztok, který na sebe následně váže pigment a tělo ho postupně vylučuje. Způsob odstraňování je velmi šetrný, ale méně účinný než laser. Roztok se vtetuje přímo na místa starého permanentního make-upu, které si přejete odstranit. Hned po zákroku je vidět lehký rozdíl v odstínu, zpravidla chladné, až namodralé pigmenty získají teplejší odstín. Podstatnější rozdíl v sytosti pigmentu však vzniká v průběhu hojení, kdy se v oblasti zákroku vytvoří stroupek, sloupne a následně hojí. Celý proces trvá jeden měsíc.


Po zhruba 5 týdnech je možné zákrok zopakovat. Počet sezení je individuální. Nejvíce záleží na tom, jak váš starý PMU vypadá. Pokud je velmi tmavý až modročerný, doporučujeme objednat se na alespoň jedno laserové sezení a po měsíci to podpořit removalem na zotavení kůže. Nelze předem určit, kolik sezení bude potřeba udělat na celkové odstranění, to vždy vidíme až po prvním zákroku. Někdy stačí pouze jedno sezení, jindy je potřeba docházet například půl roku. Určujícím faktorem je typ pigmentu a hloubka, která byla v případě vašeho starého pmu použita. Při každém removal zákroku však váš starý permanentní make-up zesvětlá. Jedno sezení trvá cca 1-2 hodiny podle rozsahu.Cena kurzu - 15 990 Kč


Probírané techniky: 1


Počet dní: 1


Jazyk kurzu: Český, Ruský
Snídaně a coffee breaky jsou zajištěny formou profesionálního cateringu.


Každý student obdrží po školení certifikát od Sviatoslava Otchenashe a Academy-S.


Součástí ceny školení je startovací balíček složený z produktů Academy-S.


Každý student si musí na kurz přinést svůj vlastní strojek a jehly 1P a 3R.Registrace a dotazy zasílejte prosím na e-mail:

christina.pidlozna@academy-s.com


Informace o kurzu získáte také na čísle +420 733 753 833 CZ/ENG444 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše