21.- 26.6.2021 Basic Course permanentního makeupu pro začátečníky

Aktualizace: kvě 10

Základní kurz tří technik permanentního makeupu Sviatoslava Otchenashe s trojnásobným Craft Masterem Christinou Pidloznou.


Basic Course je základní šestidenní školení permanentního makeupu. Pokud chcete začít dělat permanentní makeup a nemáte s ním doposud žádné zkušenosti, není lepší řešení než se na tento kurz přihlásit.Probírané techniky:OBOČÍ: Magic Shading - stínované obočí


LINKY: Classic Eyeliner – klasické oční linky


RTY: Aquarelle Lips - stínované rtyBasic Course je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší artistky, které potřebují zdokonalit své dovednosti v základních technikách permanentního makeupu.


Tento kosmetický kurz se věnuje tetování obočí, očních linek a rtů. Školením Vás provede Craft Master Academy-S Christina Pidlozná.


Školené techniky jsou strojkové metody (jde tedy o kurz tetování). Polovina školení je věnována teoretické části a polovina části praktické. Ke školení studenti potřebují vlastní strojek, který je možné zakoupit na našem e-shopu. K Basic kurzu studenti automaticky získávají 10% slevu. Součástí školení je zakončení každé probírané techniky prací studentky na modelce zajištěné ze strany Academy-S. Školení se bude odehrávat v prostorách Academy-S Praha (Vratislavova 26/16, Praha 128 00).
Cena kurzu - 65 000 Kč nebo 2500 EUR


Probírané techniky: 3


Počet dní: 6


Jazyk kurzu: Český

Rámcový program kurzu:

Den 1 – Magic Shading: Teoretická část

Den 2 – Magic Shading: Praktická část

Den 3 – Classic Eyeliner: Teoretická část

Den 4 – Classic Eyeliner: Praktická část

Den 5 – Aquarelle Lips: Teoretická část

Den 6 – Aquarelle Lips: Praktická část


Každý student obdrží po školení certifikát za absolvování kurzu Academy-S by Sviatoslav Otchenash. Ke školení dostane každý student startovací balíček složený z produktů Academy-S zdarma (pigmenty, umělá kůže na trénování, předkreslovací tužky atd.). Po úspěšném absolvování kurzu včetně následných online konzultací a zasílání fotografií dalších odvedených prací na vlastních klientkách může každý student obdržet vlastní unikátní logo Artist Academy-S, certifikát Artist Academy-S a získá tak možnost růstu v rámci světové společnosti Academy-S. V rámci školení jsou pro studentky zajištěny snídaně, coffee breaky i obědy. Stojek ke kurzu je možné zakoupit na našem e-shopu.Registrace a dotazy zasílejte prosím na e-mail:

christina.pidlozna@academy-s.com


Informace o kurzu získáte také na čísle +420 733 753 833 CZ/ENG1,760 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše