Masterclass s Margaritou Mishutkinou. 28.-30.8.2021.

Margarita Mishutkina je Grand Master a zkušenou školitelkou Academy-S Sviatoslava Otchenashe. V současné době jde o jednu z nejžádanějších školitelek PMU na světě. Společně s Christinou Pidloznou Vás provede kurzem tří technik Academy-S by Sviatoslav Otchenash.Probírané techniky:OBOČÍ: Magic Shading - stínované obočí


LINKY: Soft liner - jemně stínovaná linka


RTY: Superbright lips - efekt rtěnkyCena kurzu - 1250 EUR nebo 31 999 Kč


Probírané techniky: 3


Počet dní: 3


Maximální počet studentů: 20


Jazyk kurzu: Český, Ruský, Anglický
Rámcový program kurzu:

Den 1: Obočí - Magic Shading

Den 2: Linky, Rty - Soft Liner, Superbright Lips Den 3: Práce studentů na modelkách


Snídaně a coffee breaky zajištěny formou profesionálního cateringu. Školení začíná každý den v 10:00 a končí v 18:00. Každý student obdrží certifikát od Sviatoslava Otchenashe a Academy-S. Startovací balíček složený z produktů Academy-S zdarma pro každého studenta. Na kurz je potřeba vzít si vlastní strojek a jehly 1RL a 3RL po čtyřech kusech na práci na latexu. Na školení bude probíhat práce studentů na modelkách a demonstrační práce Margarity na modelkách. Studenti také pracují na latexu pod dohledem obou Masterů Academy-S. Praktickou práci na modelce bude každý student vykonávat pouze na jedné modelce (na výběr je Magic Shading, Soft Liner nebo Superbright Lips).

K závazné registraci je potřeba uhradit registrační poplatek a vybrat si z obočí, linek a rtů jednu oblast, na které bude každý student chtít zakončovat školení. Po připsání platby na náš účet je pak registrace závazná. Pokud máte zájem o registraci a pojistit si tím své místo na tomto školení, stačí dát vědět a my Vám zašleme podklady k platbě.Registrace a dotazy zasílejte prosím na e-mail:

christina.pidlozna@academy-s.com


Informace o kurzu získáte také na čísle +420 733 753 833 CZ/ENG1,105 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše