Microblading Basic Course 15.-16.7.2021.

Kurz techniky Microblading a Shading obočí pro začátečníky i pokročilé s trojnásobným Craft Masterem Christinou Pidloznou a Craft Masterem Michaelou Ceniga.


Ve školení jsou zahrnuté 2 techniky a to Microblading v kombinaci s technikou přístrojového stínování Shading.


Microblading Basic Course je školení techniky permanentního makeupu obočí. Pokud chcete začít dělat techniku Microblading a nemáte s ní doposud žádné zkušenosti, není lepší řešení než se na tento kurz přihlásit.Probírané techniky:OBOČÍ: Microblading (vláskování) obočí s prostínovánímMicroblading Basic Course je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší artistky, které potřebují zdokonalit své dovednosti v technice Microblading.


Microblading je technika jinak známá také jako vláskování nebo čepelkování obočí. Školením Vás provede Craft Master Academy-S Christina Pidlozná a Craft Master Academy-S Michaela Ceniga. Školená technika je vykonávána pomocí čepelky připomínající skalpel.


Jako bonus si mohou studenti vyzkoušet práci s tetovacím strojkem + Vám školitelé ukáží i práci se strojkem na modelce při prostínování obočí. Polovina školení je věnována teoretické části a polovina části praktické. Součástí školení je zakončení probírané techniky prací studentky na modelce zajištěné ze strany Academy-S. Školení se bude odehrávat v prostorách Academy-S Praha (Vratislavova 26/16, Praha 128 00).
Cena kurzu - 49 999 Kč nebo 1900 EUR


Probírané techniky: 2


Počet dní: 2


Jazyk kurzu: Český

Rámcový program kurzu:

Den 1 – Teoretická část

Den 2 – Praktická částKaždý student obdrží po školení certifikát za absolvování kurzu Academy-S by Sviatoslav Otchenash. Ke školení dostane každý student startovací balíček složený z produktů Academy-S zdarma (holder, čepelky, pigmenty, umělá kůže na trénování, předkreslovací tužky atd.). Po úspěšném absolvování kurzu včetně následných online konzultací a zasílání fotografií dalších odvedených prací na vlastních klientkách může každý student obdržet vlastní unikátní logo Artist Academy-S, certifikát Artist Academy-S a získá tak možnost růstu v rámci světové společnosti. V rámci školení jsou pro studentky zajištěny snídaně, coffee breaky i obědy.Registrace a dotazy zasílejte prosím na e-mail:

christina.pidlozna@academy-s.com


Informace o kurzu získáte také na čísle +420 733 753 833 CZ/ENG573 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše