Odstranění permanentního makeupu

Aktualizace: čvn 4

Trápí vás nepovedený permanentní makeup a nevíte co s tím? Tak právě kvůli vám rozširujeme naše portfolio o novou službu:Odstranění permanentního makeupu nebo tetování laserem
Jak probíhá odstanění permanetního makeupu pomocí laseru?


Jednotlivý zákrok je velmi rychlý. Konkrétně u obočí můžete počítat s tím, že bude trvat zhruba 30 minut. Důležité je vědět, že tetování nezmizí během jednoho sezení. Druh pigmentu, množství jeho použití, hloubka pigmentu a v neposlední řadě velikost permanentního make-upu ovlivňuje potřebný počet sezení pro úplné odstranění.Jaký používáme laser?


Pico laser Mediswiss ARGO III

- Nová technologie pro odstranění pigmentu na permanentní makeup z pokožky

- Pikosekundový laser oproti tradičnímu nanosekundovému laseru má kratší délku trvání impulzu, díky které méně zatěžuje pokožku, má vyšší účinek v oblasti ozáření a rychlejší rekonvalescenci.

- Výsledkem je roztříštění pigmentu do menších fragmentů, které imunitní systém rychleji odstraní z těla. Nedochází zde k vedlejším účinkům v podobě jizev a popálení.

- Výhody: Rychlé, bezbolestné, účinné
Rekonvalescence po odstranění permanentního makeupu


Po samotném zákroku následuje rekonvalescence, kdy se v místě působení laseru bude zhruba 5-7 dní postupně odlupovat kůže a lymfatický systém bude vytlačovat roztříštěné části pigmentu. Naše specialistka Vám během sezení vysvětlí, jak se správně první týden po zákroku k dané oblasti chovat a jakým aktivitám se vyhýbat. K úplnému zahojení a zesvětlení dojde za 7-21 dní. V tomto období můžete kůži mazat bepanthenem a ideálně nevystavovat slunci.Jak se mám na službu objednat?


Pro jakékoliv další dotazy ohledně odstranění permanentního makeupu nebo tetování nás kontaktuje na emailové adrese christina.pidlozna@academy-s.com nebo na telefonním čísle 605 317 306 .


Pozor: Tuto službu nabízíme pouze ve studiu v Hradci Králové na adrese:

Švehlova 512/14 Hradec Králové
Cena odstranění permanentního makeupu


Cena jednoho sezení je 1.500 Kč.

Počet sezení je ovlivněn hloubkou pigmentu a hustotou nasycení.

U většiny klientek se počet sezení nezbytný k odstranění permanentního makupu pohybuje kolem 2-4.
961 zobrazení0 komentář