fbpx

Individual Course – Linky

Individuální kurz jedné vybrané techniky permanentního makeupu linek.

Individual Course je jednodenní individuální školení permanentního makeupu. Pokud chcete zlepšit jednu z technik permanentního makeupu, je pro Vás tento intenzivní kurz ideální.

Individual Course je vhodný pro pokročilejší artistky, které potřebují zdokonalit své dovednosti v jedné z technik permanentního makeupu linek. Tento kosmetický kurz se věnuje buďto technice tetování linek Classic Eyeliner, Soft Liner nebo Stardust Eyes. Školením Vás provede Craft Master Academy-S Christina Pidlozná (více info zde – proklik). Školené techniky jsou všechny strojkové metody (jde tedy o kurz tetování). Ke školení studenti potřebují vlastní strojek, který je možné zakoupit na našem e-shopu. Součástí školení je zakončení každé probírané techniky prací studentky na modelce zajištěné ze strany Academy-S. Školení se bude odehrávat v prostorách Academy-S Praha (Vratislavova 26/16, Praha 128 00).

Délka kurzu

1 den

Počet technik

1

Jazyk kurzu

Český, Anglický, Ruský

Cena

19 999 Kč nebo 750 €

Informace ke kurzu

Každý student obdrží po školení certifikát za absolvování kurzu Academy-S by Sviatoslav Otchenash. Ke školení dostane každý student startovací balíček složený z produktů Academy-S zdarma (pigment, umělá kůže na trénování, předkreslovací tužka atd.). V rámci školení je pro studentky zajištěně snídaně i oběd. Stojek ke kurzu je možné zakoupit na našem e-shopu www.academy-s.shop.