fbpx

Microblading Basic Course

Kurz techniky Microblading obočí pro začátečníky i pokročilé.

Microblading Basic Course je základní školení techniky permanentního makeupu obočí Microblading. Pokud chcete začít dělat techniku Microblading a nemáte s ní doposud žádné zkušenosti, není lepší řešení než se na tento kurz přihlásit.

Microblading Basic Course je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší artistky, které potřebují zdokonalit své dovednosti v technice Microblading. Microblading je technika jinak známá také jako vláskování nebo čepelkování obočí. Školením Vás provede Craft Master Academy-S Christina Pidlozná (proklik) a Craft Master Academy-S Michaela Ceniga (proklik). Školená technika je vykonávána pomocí čepelky připomínající skalpel. Polovina školení je věnována teoretické části a polovina části praktické. Součástí školení je zakončení probírané techniky prací studentky na modelce zajištěné ze strany Academy-S. Školení se bude odehrávat v prostorách Academy-S Praha (Vratislavova 26/16, Praha 128 00).

Probírané techniky

Obočí: Microblading – Vláskování obočí

Rámcový program kurzu

Den 1 – Teoretická část
Den 2 – Praktická část

Délka kurzu

2 dny

Počet technik

1

Jazyk kurzu

Český

Cena

40 000 Kč

Informace ke kurzu

Každý student obdrží po školení certifikát za absolvování kurzu Academy-S by Sviatoslav Otchenash. Ke školení dostane každý student startovací balíček složený z produktů Academy-S zdarma (holder, čepelky, pigmenty, umělá kůže na trénování, předkreslovací tužky atd.). Po úspěšném absolvování kurzu včetně následných online konzultací a zasílání fotografií dalších odvedených prací na vlastních klientkách může každý student obdržet vlastní unikátní logo Artist Academy-S, certifikát Artist Academy-S a získá tak možnost růstu v rámci světové společnosti Academy-S. V rámci školení jsou pro studentky zajištěny snídaně, coffee breaky i obědy.

Aktuální termíny

INDIVIDUÁLNÍ jednodenní kurz pro pokročilé

Kdy: dle domluvy

Kde: Praha

Školitel: Christina Pidlozná

Pro koho: Pokročilí

Cena kurzu: 30 000 Kč (+DPH)

Kapacita: 2

Master Class se Sviatoslavem Otchenashem

Kdy: 28. - 30. 10. 2022

Kde: Praha

Školitel: Sviatoslav Otchenash

Pro koho: Pokročilí

Cena kurzu: 38 000 Kč /        1550 Euro (+DPH)

Kapacita: 10

Školení permanentního makeupu pro začátečníky

Kdy: 16. - 21. 11. 2022

Kde: Praha

Školitel: Christina Pidlozná

Pro koho: Začátečníci

Cena kurzu: 65 000 Kč (+DPH)

Kapacita: 6

Registrace na kurz

9 + 4 =