fbpx

Permanent Make-up Basic Course

Základní kurz tří technik permanentního makeupu Sviatoslava Otchenashe

Basic Course je šestidenní školení permanentního make-upu pro začátečníky. Pokud chcete začít dělat permanentní make-up a nemáte s ním doposud žádné zkušenosti, není lepší řešení než se na tento kurz přihlásit.

Basic Course je ale vhodný i pro pokročilejší artistky, které potřebují zdokonalit své dovednosti v základních technikách permanentního make-upu.

Tento kosmetický kurz se věnuje tetování obočí, očních linek a rtů. Školením Vás provede Craft Master Academy-S Christina Pidlozná (více info zde).

Školené techniky jsou strojkové metody (jde tedy o kurz tetování). Polovina školení je věnována teoretické části a polovina části praktické.

Ke školení studenti potřebují vlastní strojek, který je možné zakoupit na našem e-shopu nebo přímo na místě v našem salonu Academy-S. K Basic kurzu studenti automaticky získávají 10% slevu. Součástí školení je zakončení každé probírané techniky prací studentky na modelce, kterou zajišťuje Academy-S.

Školení se bude odehrávat v prostorách Academy-S Praha (Vratislavova 26/16, Praha 128 00).

Probírané techniky

Obočí: Magic Shading – Stínované obočí
Linky: Classic Eyeliner – Klasické oční linky
Rty: Aquarelle Lips – Stínované rty

Rámcový program kurzu

Den 1 – Magic Shading: Teoretická část
Den 2 – Magic Shading: Praktická část
Den 3 – Classic Eyeliner: Teoretická část
Den 4 – Classic Eyeliner: Praktická část
Den 5 – Aquarelle Lips: Teoretická část
Den 6 – Aquarelle Lips: Praktická část

Délka kurzu

6 dní

Počet technik

3

Jazyk kurzu

Český

Cena

65 000 Kč (+DPH)

Informace ke kurzu

Každý student obdrží po školení certifikát za absolvování kurzu Academy-S by Sviatoslav Otchenash. Ke školení dostane každý student startovací balíček složený z produktů Academy-S zdarma (pigmenty, umělá kůže na trénování, předkreslovací tužky atd.). Po úspěšném absolvování kurzu včetně následných online konzultací a zasílání fotografií dalších odvedených prací na vlastních klientkách může každý student obdržet unikátní logo Artist Academy-S, certifikát Artist Academy-S a získá tak možnost růstu v rámci světové společnosti Academy-S. V rámci školení jsou pro studentky zajištěny snídaně, coffee breaky i obědy. Strojek ke kurzu je možné zakoupit na našem e-shopu nebo přímo na místě v salonu Academy-S.

Registrace na kurz

3 + 14 =