fbpx

Den proti rakovině prsu Sviato Academy

Úvod $ Blog $ Sviato Academy $ Den proti rakovině prsu Sviato Academy

Dne 15. října 2020 byl celosvětový den proti rakovině prsu. Při této příležitosti jsme se rozhodli udělat radost ženám, které z důvodu onkologického onemocnění přišly o část svých prsou. Uspořádali jsme 1. Den proti rakovině prsu Sviato Academy. Celá událost byla zaštítěna projektem „Christy for women“, jehož zakladatelkou je jediná Craft Master Areola Sviato Academy na světě Christina Pidlozná.

Čtyři naše nejlepší artistky, které se specializují na tetování Areol, se v tento den sešly v pražském studiu Sviato Academy. Každá z nich provedla zcela zdarma zákrok jedné klientce. Byl to krásný den plný smutných příběhů se šťastným koncem a neobešel se bez emocí na obou stranách.

Tyto naše „čtyři mušketýrky“ jsou rozhodnuty událost opakovat i v následujících letech a doufají, že se jejich řady rozšíří. Techniku Areola tetování prsních dvorců je totiž možné se v naší akademii naučit. Den proti rakovině prsu Sviato Academy je přínosný také proto, že dochází k přímému kontaktu mezi jednotlivými ženami, které prošly stejným bojem se zákeřnou nemocí a mohou o tom spolu hovořit.

Tato setkání mají tedy nezanedbatelný pozitivní vliv na psychiku zúčastněných žen.

#christyforwomen