fbpx

Kurzy permanentního make-upu

 

V naší akademii naleznete rozmanitou škálu kurzů pro začátečníky i zkušené artistky, které se chtějí naučit novým technikám a poznat nejnovější trendy v oblasti permanentního make-upu, jeho odstraňování nebo chtějí proniknout do tajů medicínského tetování areol (prsní dvorce). Je pro nás na prvním místě, aby každá minuta strávená na školení pro vás byla přínosná. Harmonogramy výukových hodin a obsahová stránka jsou tvořeny světovými specialisty, kteří do nich vložili své dlouholeté zkušenosti. Každý absolvent našich kurzů se stává součástí světa profesionálů v oboru permanentního make-upu a získává doživotní podporu ze strany Sviato Academy.

Permanent Make-up Basic Course

Odstartujte svou kariéru v PMU

Zajímá vás permanentní make-up? Využijte náš Permanent Make-Up Basic Course. Naučíte se základní techniky PMU, a to od opravdových profesionálů v oboru.

  • Na školení uvítáme úplné začátečníci, mladé artisty i další lidi z beauty odvětví, kteří chtějí svoje služby rozšířit o permanentní make-up.  
  • Kromě teoretických znalostí u nás získáte hlavně cennou praxi, která vás co nejlépe připraví na úspěšnou kariéru stylistky PMU.
  • Kurzem vás provede Christina Pidlozná, která vyučuje své autorské techniky a je uznávanou osobou světové scény. Má za sebou vystupování na desítkách MasterClassů a konferencí. Spokojenost absolventů dokládají i kladné recenze v internetových vyhledávačích i na sociálních sítích. 
  • Také na vás čeká spousta bonusů, dárků a hlavně příjemná atmosféra během celého školení.

Podívejte se na více informací a zaregistrujte se.Microblading Basic Course

Microblading Basic Course jsou školení určena pro začátečníky i pokročilé. Pokud chcete začít dělat permanentní makeup obočí technikou Microblading, nemáte s ní doposud žádné zkušenosti a hledáte vhodný kurz, není lepší řešení než se přihlásit na tento Basic Course. Pokud již zkušenosti máte, ale chcete se v technice Microblading zdokonalit, je pro Vás školení tento kurz také vhodný. Tato školení se zaměřují pouze na manuální techniku Microblading obočí.

MasterClass

Školení Master Class jsou určena pro pokročilejší artistky. Školitel se během kurzu věnuje určitým oblastem, na které se specializuje. Kurzy Master Class pořádáme hlavně se zahraničními školiteli jak permanentního make-upu, tak i techniky tetování prsních dvorců Areola nebo odstraňování tetování technikou Removal.

Individual Course

Individuální školení jsou určena pro pokročilejší artistky, které se chtějí zdokonalit v jedné vybrané oblasti permanentního make-upu obočí, linek nebo rtů. Školení jsou jednodenní a probíhají výhradně individuálně mezi školitelem a studentem.

Aktuální kurzy

MASTERCLASS

HAIRSTROKES

Kdy: 24. – 25. 1. 2023
Kde: Montpellier, FR
Školitel:

C. Pidlozná &
S. Nourry

Pro koho: Pokročilý
Cena kurzu: 1.950 €
Kapacita: 10

MASTERCLASS

AREOLA

Kdy: 27. – 28. 1. 2023
Kde: Montpellier, FR
Školitel: Ch. Pidlozná & S. Nourry
Pro koho: Pokročilý
Cena kurzu: 1.950 €
Kapacita: 10

MASTERCLASS

PERMANENT MAKE-UP

Kdy: 29. – 31. 03. 2023
Kde: Praha
Školitel: Ch. Pidlozná & N. Novoselya
Pro koho: Pokročilý
Cena kurzu: 35.000 Kč
1.400 €
Kapacita: 20