fbpx

Kurzy permanentního make-upu

 

V naší akademii naleznete rozmanitou škálu kurzů pro začátečníky i zkušené artistky, které se chtějí naučit novým technikám a poznat nejnovější trendy v oblasti permanentního make-upu, jeho odstraňování nebo chtějí proniknout do tajů medicínského tetování areol (prsní dvorce). Je pro nás na prvním místě, aby každá minuta strávená na školení pro vás byla přínosná. Harmonogramy výukových hodin a obsahová stránka jsou tvořeny světovými specialisty, kteří do nich vložili své dlouholeté zkušenosti. Každý absolvent našich kurzů se stává součástí světa profesionálů v oboru permanentního make-upu a získává doživotní podporu ze strany Academy-S.

Permanent Make-up Basic Course

Školení Permanent Make-up Basic Course jsou určena pro začátečníky i pokročilé. Pokud chcete začít dělat permanentní makeup strojkem, nemáte s ním doposud žádné zkušenosti a hledáte vhodný kosmetický kurz, není lepší řešení než se přihlásit na náš Basic Course. Pokud již zkušenosti máte, ale chcete se v základních technikách zdokonalit, je pro vás školení Basic Course také vhodné. Tato školení se zaměřují na strojkové techniky permanentního make-upu obočí, linek a rtů.

Microblading Basic Course

Microblading Basic Course jsou školení určena pro začátečníky i pokročilé. Pokud chcete začít dělat permanentní makeup obočí technikou Microblading, nemáte s ní doposud žádné zkušenosti a hledáte vhodný kurz, není lepší řešení než se přihlásit na tento Basic Course. Pokud již zkušenosti máte, ale chcete se v technice Microblading zdokonalit, je pro Vás školení tento kurz také vhodný. Tato školení se zaměřují pouze na manuální techniku Microblading obočí.

MasterClass

Školení Master Class jsou určena pro pokročilejší artistky. Školitel se během kurzu věnuje určitým oblastem, na které se specializuje. Kurzy Master Class pořádáme hlavně se zahraničními školiteli jak permanentního make-upu, tak i techniky tetování prsních dvorců Areola nebo odstraňování tetování technikou Removal.

Individual Course

Individuální školení jsou určena pro pokročilejší artistky, které se chtějí zdokonalit v jedné vybrané oblasti permanentního make-upu obočí, linek nebo rtů. Školení jsou jednodenní a probíhají výhradně individuálně mezi školitelem a studentem.

Aktuální kurzy

INDIVIDUÁLNÍ jednodenní kurz pro pokročilé

Kdy: dle domluvy

Kde: Praha

Školitel: Christina Pidlozná

Pro koho: Pokročilí

Cena kurzu: 30 000 Kč (+DPH)

Kapacita: 2

Master Class se Sviatoslavem Otchenashem

Kdy: 28. - 30. 10. 2022

Kde: Praha

Školitel: Sviatoslav Otchenash

Pro koho: Pokročilí

Cena kurzu: 38 000 Kč /        1550 Euro (+DPH)

Kapacita: 10

Školení permanentního makeupu pro začátečníky

Kdy: 16. - 21. 11. 2022

Kde: Praha

Školitel: Christina Pidlozná

Pro koho: Začátečníci

Cena kurzu: 65 000 Kč (+DPH)

Kapacita: 6