fbpx

Kurzy a kurzy permanentního make-upu

 

V naší akademii naleznete rozmanitou škálu kurzů pro začátečníky i zkušené artistky, které se chtějí naučit novým technikám a poznat nejnovější trendy v oblasti permanentního make-upu, jeho odstraňování nebo chtějí proniknout do tajů medicínského tetování areol (prsní dvorce). Je pro nás na prvním místě, aby každá minuta strávená na školení pro vás byla přínosná. Harmonogramy výukových hodin a obsahová stránka jsou tvořeny světovými specialisty, kteří do nich vložili své dlouholeté zkušenosti. Každý absolvent našich kurzů se stává součástí světa profesionálů v oboru permanentního make-upu a získává doživotní podporu ze strany Sviato Academy.

Permanent Make-up Basic Course

Odstartujte svou kariéru v PMU

Zajímá vás permanentní make-up? Využijte náš Permanent Make-Up Basic Course. Naučíte se základní techniky PMU, a to od opravdových profesionálů v oboru.

  • Na školení uvítáme úplné začátečníky, mladé artisty i další lidi z beauty odvětví, kteří chtějí svoje služby rozšířit o permanentní make-up.  
  • Kromě teoretických znalostí u nás získáte hlavně cennou praxi, která vás co nejlépe připraví na úspěšnou kariéru stylistky PMU.
  • Kurzem vás provede Christina Pidlozná, která vyučuje své autorské techniky a je uznávanou osobou světové scény. Má za sebou vystupování na desítkách MasterClassů a konferencí. Spokojenost absolventů dokládají i kladné recenze v internetových vyhledávačích i na sociálních sítích. 
  • Také na vás čeká spousta bonusů, dárků a hlavně příjemná atmosféra během celého školení.

Podívejte se na více informací a zaregistrujte se.BASIC COURSE FOCENÍ, TOČENÍ REELS & EDITACE OBSAHU

FACE-TO-FACE BASIC COURSE PROFESIONÁLNÍHO FOCENÍ, TOČENÍ A EDITACE OBSAHU NA SOCIÁLNÍ SÍTĚ PRO BEAUTY ODVĚTVÍ S VIKTORIYÍ RUDYCHENKO!

✅ 2 DENNÍ MASTERCLASS
✅ NAUČÍŠ SE FOTIT TRENDY Z INSTAGRAMU
✅ NAUČÍŠ SE NATÁČET SKVĚLÉ REELS
✅ JAK SE PREZENTOVAT NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH – MARKETINGOVÝ WORKSHOP NA BEAUTY SEGMENT
✅ 2 PROPOJENÉ ODVĚTVÍ FOCENÍ & MARKETING
✅ 3 SPEAKEŘI
✅ QUESTIONS & ANSWERS

  • Kurz fotografování, profesionální editace a komunikace na sociálních sítích je určen pro všechny artistky a artisty působící v beauty a tetovacím odvětví – kosmetika, vlasový stylisté, make-up artisti, tetování a samozřejmě artistů z oblasti Permanentního Make-upu.
  • Posuneme vaše dovednosti, znalosti i sebeprezentaci na vyšší úroveň.
  • S naší teorií, praktickou ukázkou a vedeným tréninkem na Basic Coursu se techniky focení, točení, postprodukce a komunikace může naučit kdokoli.

Podívejte se na více informací a zaregistrujte se.

 

MasterClass

Školení Master Class jsou určena pro pokročilejší artistky. Školitel se během kurzu věnuje určitým oblastem, na které se specializuje. Kurzy Master Class pořádáme hlavně se zahraničními školiteli jak permanentního make-upu, tak i techniky tetování prsních dvorců Areola nebo odstraňování tetování technikou Removal.

Individual Course

Individuální školení jsou určena pro pokročilejší artistky, které se chtějí zdokonalit v jedné vybrané oblasti permanentního make-upu obočí, linek nebo rtů. Školení jsou jednodenní a probíhají výhradně individuálně mezi školitelem a studentem.

Aktuální kurzy

BASIC COURSE

PERMANENT MAKE-UP

Kdy: 8. – 13. 03. 24
Kde: Praha, ČR
Školitel: Ch. Pidlozná & H. Drozdová
Pro koho: od začátečníků
Cena kurzu: 65.000 Kč
Kapacita: 8

BASIC COURSE

AREOLA

Kdy: 21. – 22.01.24
Kde: Bologna, IT
Školitel: Christina Pidlozná
Pro koho: Pokročilý artisté
Cena kurzu: 1.400 €
Kapacita: 10

BASIC COURSE

AREOLA

Kdy: 27. – 28.01.24
Kde: Plovdiv, BG
Školitel: Christina Pidlozná
Pro koho: Pokročilý artisté
Cena kurzu: 1.400 €
Kapacita: 10