fbpx

Reference

 

Spokojenost klientky je pro nás jasnou prioritou. Před každou aplikací permanentního make-upu probíhá konzultace se zákaznicí a detailní předkreslení dokonalého tvaru. V následující sekci můžete vidět konkrétní ukázky zákroků prováděných v našich studiích.

Petra L. 34 let

Služba: Magic Shading
Od: Christina Pidlozná

„Největší strach jsem měla z bolesti, protože se šíleně bojím injekcí a všeho, co se píchá. Teď už ale můžu s úlevou říct, že to nebylo nic strašného a dalo se to v pohodě vydržet. Na další korekci půjdu mnohem klidnější a už teď vím, že ta chvilka přemáhání určitě za ten výsledek stojí. Děkuji moc za vaši trpělivost a pochopení.“

Karolína D. 29 let

Služba: Magic Shading
Od: Veronika Lajdarová

„Mám obočí od slečny Veroniky a jsem naprosto nadšená. Moje obavy, že to bude vypadat nepřirozeně byly zcela zbytečné. Na podzim se chystám na linky! Mohu jen doporučit. “

Martina K. 30 let

Služba: Removal + Aquarelle Lips
Od: Barbora Jindrová

„Byla jsem na odstraňování starého kontury rtů a novém probarvení u Barunky a nechápu, proč jsem to tak dlouho odkládala. Rty vypadají úžasně.“

Ivana H. 54 let

Služba: Areoly
Od: Christina Pidlozná

„V roce 2018 mi byla diagnostikována rakovina prsu. Celkem jsem prodělala 6 operací a výsledkem, je mimo jiné i oboustranná mastektomie a rekonstrukce prsou. Pan MUDr. Patzelt mi doporučil slečnu Christinku a její studio, která provádí tetování dvorců a bradavek s 3D efektem. Dnes je to právě měsíc, co jsem tento zákrok absolvovala a po 3 a půl letech se cítím opět kompletní žena. Vstoupila jsem do krásného prostředí pod Vyšehradem. Uvítal mě usměvavý  personál a milá Christinka.  Ta  mi vše vysvětlila, při zákroku nic nebolelo. Je vidět, že ji práce naplňuje má z ní radost a dává ji smysl. Zákrok probíhal v pohodové a milé atmosféře. Po dvou hodinách jsem viděla výsledek a nevěřila jsem svým očím. Christinka je prostě kouzelnice. Byl přizván i manžel, ten má ve zvyku vše komentovat ale tentokrát ztratil řeč, prostě byl nadšen!!!

Moc s manželem děkujeme a všem ženám s podobným problémem upřímně a vřele doporučujeme Ivana a Pavel.“

Vaše hodnocení

 

Vážíme si důvěry, kterou vkládáte do našich artistek. Vaše nadšení z nabízených služeb je naší nejlepší vizitkou.

Zpětné vazby zákazníků jsou pro nás velmi důležité, proto chceme poděkovat za každé hodnocení, které nám udělíte.

Před měsícem jsem navštívila studio Sviato Academy Praha a ráda bych tímto poděkovala za úžasné nové obočí, které jsem si odnesla. Krásné prostory, usměvavý personál, profesionální přístup, bezbolestná procedura a dechberoucí výsledek. Těším se na další zákrok a vřele doporučuji! Ludmila R.

Ludmila R.

Neskutečné šikovné holky. Příjemné prostředí a personál. Pěji ódy ❤

Klára P.

Chtěla bych velice poděkovat za skvělé školení v Hradci. Na maximum využité tři dny, výborná organizace, spousta nových zkušeností, znalostí a milých setkání. Děkuji všem zúčastněným ❤

Petra H.

Tento salón je prostě TOP, všem doporučuji. Milý kolektiv a precizní práce. ❤️

Lucie S.

Jsem nadšená z práce Christy, výborná profesionálka, těším se na příště a určitě doporučuji.

Cristina M.

Jsem nadšená z práce Christy, výborná profesionálka, budu s ní opakovat a určitě doporučuji.

Cristina M.

Naprostá spokojenost. Paní příjemná a milá. Přijdu znovu a ráda.

Michaela F.

Za mě naprostá spokojenost. Velice příjemná slečna s profesionálním přístupem. Vše vám vysvětlí, poradí, prostě přesně takhle by to mělo vypadat. Moc děkuji a můžu vřele doporučit.

Šárka N.

Příjemné prostředí, nádherné obočí a ta nejlepší příležitost dělat modelku pro samotného Sviatoslava Otchenashe. Rozhodně doporučuji!

Aneta B.

Chtěla bych jménem maminky poděkovat celému salonu za charitativní akci tetování bradavek pro ženy po karcinomu prsu. Mamka je nadšená, odvedená práce vypadá báječně. Na pohled není poznat, že se jedná o tetování. Ještě jednou velké díky.

Dominika K.

Byla jsem v Academy-S v jeden den na dvou “zákrocích”. Nejdříve na Lash liftingu a fixaci obočí u slečny Petry a bylo to božské. Úžasný, lidský, ale stále velmi profesionální přístup i výsledek. Řasy a obočí jak pro panenku. Vřelé díky a velké doporučení na kvalitu práce, příjemné prostředí, starost, péči a dokonalý výsledek. Následně jsem byla jako modelka na PMU rtů pod vedením Christinky. Nesetkala jsem se dlouho s někým tak úžasným. Opět lidský, absolutně profesionální až hýčkající přistup ke všemu a ke všem. Rty jsou již zahojené a vypadají na 1000 % přirozeně, plně a prostě božsky. Ještě jednou děkuji a brzy se těším na další hýčkání.

Petra P.

Lash lifting od Peti

Velká spokojenost. Velmi kladně hodnotím jak samotné studio, tak i krásnou práci. Osobní zkušenost je nejlepší, proto vím, koho můžu doporučit.

Kamila V.

Mohu JEN a JEN doporučit. Kvůli těhotenství jsem si musela na obočí počkat, ale to čekání za to opravdu stálo. Obočí od paní Christiny je pecina❤️ mohu říct, že se teď líbím víc sama sobě, takže se těším na další návštěvu. Moc příjemné prostředí a atmosféra –- prostě za mě TOP.

Petra P.

Jsem onkologická pacientka, po rakovině prsu. Mám jednostrannou mastektomii a rekonstrukci prsu, bez bradavky. Slečna Christina mi nabídla tetování prsních bradavek, v rámci svého projektu tetování zdarma pro pacientky po mastektomii. V pondělí nastal den „D“. Jela jsem do Prahy na zákrok. Měla jsem smíšené pocity, vůbec jsem si nedokázala představit, jak bude probíhat komunikace, jak bude vypadat výsledek, jak se budu cítit apod. Vše ze mě spadlo už při vstupu do salonu, velmi milé přivítání, přátelská atmosféra a slečna Christina není člověk, to je anděl ❤. Byla tak moc milá, starala se o to, zda se cítím příjemně, jestli mě to nebolí, její práce byla pečlivá a výsledek je úžasný…cítím se teď tak dobře! Už neodvracím tvář, když se na sebe podívám do zrcadla. Kdybych se nestyděla, rozpláču se štěstím už v salonu. Je opravdu neuvěřitelné, že Christina vymyslela a realizovala, sama takový projekt a vrací ženám sebevědomí. Jsem jí nesmírně vděčná za to, že se teď cítím tak krásná. Zdravému člověku asi přijde moje radost z tetované bradavky absurdní, ale my ženy, které jsme si prošly náročnou onkologickou léčbou, víme, jak taková zdánlivá maličkost, dokáže zázraky s naším tělem, naší myslí. Proto ještě jednou moc moc moc děkuji. Jsem ráda, že jsem Vás poznala a přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci. Jste úžasná!

Martina R.