fbpx

Permanentní make-up

Co je permanent make up?

Nelíbí se vám váš starý permanentní makeup či tetování? Máme pro vás ideální řešení. V našich studiích Sviato Academy nabízíme služby odstranění PMU pomocí laseru nebo metodou Removal.

Obě varianty odstraňování jsou extrémně šetrné k pokožce, nevytvářejí jizvy a vedou k rychlé regeneraci kůže. Náš zkušený personál pracuje s nejvýkonnějším laserem na trhu Pico laser Mediswiss ARGO III a s pokrokovou technikou Removal, která přináší úžasné výsledky.

Co nabízíme

Permanentní make-up obočí

Obočí je bezpochyby jednou z dominant obličeje, která tvoří součást prvního dojmu. Neváhejte si vybrat jednu z technik, která promění Vaši tvář v neustále upravenou a podtrhne přirozenou ženskou krásu. Mezi základní techniky patří Stínované obočí a Microblading, které lze dále kombinovat.

Permanentní make-up rtů

S tetováním rtů se už nikdy nebudete muset bát otisků rtů na skleničkách a tvářích vašich přátel. Dopřejte si dokonalý tvar a probarvení ve vašem oblíbeném odstínu. Mezi nejoblíbenější techniky patří jemná a stínováním opticky zvětšující Aquarelle Lips a výraznější rtěnkový efekt Superbright Lips.

Permanentní make-up linek

Každá žena ví, že líčení očních linek je trochu věda. Permanentní make-up Vám usnadní nekonečné snažení o dokonalou symetrii šířky, délky a úhlu zakončení linky. Ať už se rozhodnete pro jemnou stínovanou linku, klasickou či přirozenou meziřasovou, vždy to bude správné rozhodnutí.

Permanentní make-up areol

Jedná se o techniku hyperrealistického tetování bradavek a prsních dvorců vytvářející 3D efekt. Je určena zejména pro ženy, které přišly o bradavky, dvorce nebo jejich části z důvodu onkologického onemocnění, mastektomie nebo po plastické operaci a modelaci prsu.

Odstranění PMU

Removal nebo laser

Nelíbí se vám váš starý permanentní make-up či tetování? Máme pro vás ideální řešení. V našich studiích Sviato Academy nabízíme služby odstranění PMU pomocí laseru nebo metodou Removal. Obě varianty odstraňování jsou extrémně šetrné k pokožce, nevytváří jizvy a vedou k rychlé regeneraci kůže. Náš zkušený personál pracuje s nejvýkonnějším laserem na trhu Pico laser Mediswiss ARGO III a pokrokovou technikou Removal, která přináší úžasné výsledky.

Jaké problémy řeší permanentní make-up

Nedostatek času

Snadno by se dalo spočítat, kolik hodin ročně ženy tráví líčením. Permanentní make-up vám všechen tento čas ušetří.

Alergie na kosmetiku

Velmi častý problém dnešní doby a pro mnoho žen důvod se nelíčit vůbec. Permanentní make-up nabízí řešení, jak být stále upravená bez použití dekorativní kosmetiky.

Drobné vady na kráse

Pokud Vás trápí asymetrie obočí, oči daleko od sebe nebo chybějící pigment retní červeně, není lepší pomocník, než permanentní make-up.

Líčení versus brýle

Jistě každý tuší, že s přibývajícími dioptriemi je velmi těžké se krásně a symetricky nalíčit bez brýlí. PMU vás této starosti zbaví.

Přirozené stárnutí

S věkem dochází ke ztrátě pigmentu, řídnou chloupky v obočí a řasy. Permanentní makeup přirozeně doplňuje chybějící.

Krásná i při sportu

Permanentní makeup se vám nikdy nerozmaže. Je za všech okolností odolný vůči vodě, potu nebo mechanickému setření.

Ukázky naší práce

Korekce

Úprava nebo doplnění pigmentu

Pro docílení perfektního vzhledu vašeho permanentního makeupu jsou často potřeba dvě návštěvy.

V průběhu prvního sezení je do vrchní vrstvy kůže aplikován speciální pigment. Ačkoliv se jedná o velmi šetrnou a neinvazivní metodu, neeliminuje to však reakci vašeho těla v podobě lymfatického a imunitního systému, který začne pracovat a snažit se pigment z pokožky vyloučit. Odhadovaná ztráta pigmentu při tomto procesu činí zhruba 30-50%.

Korekce se provádí 5 týdnů po první aplikaci, kdy je pokožka zcela zahojená a odstín pigmentu se ustálil ve finální podobě. Během korekce se může upravit tvar, doplnit chybějící pigment nebo PMU lehce zvýraznit dle přání klientky. Ideální načasování pro druhou návštěvu je 1-3 měsíce od prvního zákroku. V případě, že klientka dorazí rok po první aplikaci, jedná se již o obnovu.

Informace o cenách jednotlivých sezení naleznete v našem ceníku.

Kontraindikace

Kdy není možné zákrok provádět?

Připravili jsme pro vás seznam situací, ve kterých je lepší aplikaci PMU odložit. Pozorně čtěte, kdy není dobré permanentní make-up aplikovat na samostatné podstránce.

Naši spokojení zákazníci

Petra L. 34 let

Služba: Magic Shading
Od: Christina Pidlozná

„Největší strach jsem měla z bolesti, protože se šíleně bojím injekcí a všeho, co se píchá. Teď už ale můžu s úlevou říct, že to nebylo nic strašného a dalo se to v pohodě vydržet. Na další korekci půjdu mnohem klidnější a už teď vím, že ta chvilka přemáhání určitě za ten výsledek stojí. Děkuji moc za vaši trpělivost a pochopení.“

Karolína D. 29 let

Služba: Magic Shading
Od: Veronika Lajdarová

„Mám obočí od slečny Veroniky a jsem naprosto nadšená. Moje obavy, že to bude vypadat nepřirozeně byly zcela zbytečné. Na podzim se chystám na linky! Mohu jen doporučit. “

Martina K. 30 let

Služba: Removal + Aquarelle Lips
Od: Barbora Jindrová

„Byla jsem na odstraňování starého kontury rtů a novém probarvení u Barunky a nechápu, proč jsem to tak dlouho odkládala. Rty vypadají úžasně.“

Ivana H. 54 let

Služba: Areoly
Od: Christina Pidlozná

„V roce 2018 mi byla diagnostikována rakovina prsu. Celkem jsem prodělala 6 operací a výsledkem, je mimo jiné i oboustranná mastektomie a rekonstrukce prsou. Pan MUDr. Patzelt mi doporučil slečnu Christinku a její studio, která provádí tetování dvorců a bradavek s 3D efektem. Dnes je to právě měsíc, co jsem tento zákrok absolvovala a po 3 a půl letech se cítím opět kompletní žena. Vstoupila jsem do krásného prostředí pod Vyšehradem. Uvítal mě usměvavý  personál a milá Christinka.  Ta  mi vše vysvětlila, při zákroku nic nebolelo. Je vidět, že ji práce naplňuje má z ní radost a dává ji smysl. Zákrok probíhal v pohodové a milé atmosféře. Po dvou hodinách jsem viděla výsledek a nevěřila jsem svým očím. Christinka je prostě kouzelnice. Byl přizván i manžel, ten má ve zvyku vše komentovat ale tentokrát ztratil řeč, prostě byl nadšen!!!

Moc s manželem děkujeme a všem ženám s podobným problémem upřímně a vřele doporučujeme Ivana a Pavel.“

Více se dozvíte na našem blogu

Více informací o permanentním makeupu se dozvíte na našem blogu. Pravidelně přidáváme nové články na témata, která vás zajímají. Dozvíte se zde také spoustu zajímavých informací, na které se nás zákazníci často ptají.

Bolí permanentní make-up?

Bolí permanentní make-up?

Bolí permanentní make-up? Snem každé ženy je vypadat dokonale kdykoli a kdekoli. Permanentní make-up je cestou k neustálé upravenosti vašeho obličeje, přesto se však najdou takové, které se tuto možnost obávají využít. Mezi hlavní důvody patří strach z bolesti. V...

Masterclass Tallinn 2021

Masterclass Tallinn 2021

V termínu 24.- 26.9.2021 se konal můj oblíbený Masterclass v Tallinnu, hlavním městě Estonska. Z osobní zkušenosti musím říct, že tato událost je jednou z těch, které by měla zažít každá artistka. Žádný jiný event nenabízí tak velkou koncentraci informací a trendů v...

Jak se nachystat na permanentní make-up?

Jak se nachystat na permanentní make-up?

Trápí vás asymetrie, přejete si zvýraznit rysy obličeje, stárnout s grácií, doplnit chybějící pigment, ušetřit váš čas a peníze za dekorativní kosmetiku? „Všechny cesty vedou k permanentnímu make-upu!“ Pro dosažení co nejlepšího zahojeného výsledku pro vás máme pár...