fbpx

Masterclass Tallinn 2021

Úvod $ Blog $ Kurzy $ Masterclass Tallinn 2021

V termínu 24.- 26.9.2021 se konal můj oblíbený Masterclass v Tallinnu, hlavním městě Estonska.

Z osobní zkušenosti musím říct, že tato událost je jednou z těch, které by měla zažít každá artistka. Žádný jiný event nenabízí tak velkou koncentraci informací a trendů v PMU od největších kapacit v oboru.

Ráda se sem vracím a znovu a znovu nasávám přátelskou atmosféru všech artistů. V každém oboru je důležité neusnout na vavřínech a nepřestat na sobě pracovat. To je to nejlepší, co můžete pro svoje klientky i pro sebe udělat. A letošní ročník byl pro mě speciální i díky ocenění Top Master 2021, které mi udělil sám zakladatel Sviato Academy Sviatoslav Otchenash. Nemohu ani slovy vyjádřit, jakou radost z této ceny mám. 

První 2 dny konference proběhly v hotelu Hilton v Tallinnu, kde Sviatoslav Otchenash představil nové techniky permanentního make-upu a dále se věnoval marketingovým nástrojům. Poslední den konference byl připraven team building v autentické vikingské vesničce, kde po dobu celého dne všichni účastníci soutěžili v hodech sekerou, střelbě z luku apod. Na závěr pro nás byla připravena společná večeře a rockový koncert a mě začalo pomalu docházet, že se blíží konec jedinečného víkendu.

A teď už nezbývá nic jiného, než se těšit na další Masterclass!

Vaše Christina