fbpx

Christina Pidlozná

Od mala mě fascinovala ženská krása a cítila jsem potřebu být jejím tvůrcem.
Záliba ve výtvarném umění a vášeň pro líčení přerostla až do stádia, kdy jsem se po vysoké škole rozhodla udělat kosmetickou rekvalifikaci. Moje kariéra v oblasti permanentního make-upu začala v roce 2013.

Čekala mě dlouhá cesta plná tréninku na latexu, vzdělávání v oblasti dermatologie, fyziologických procesů kůže, koloristiky a v neposlední řadě nabírání nových zkušeností v praxi.

„Mým hlavním cílem je předávat své znalosti a zvyšovat tak úroveň permanentního make-upu v České republice.“

Absolvovala jsem desítky kurzů, soutěží a konferencí po celém světě, snažila se neustále zlepšovat a učit se nové techniky. Práce se stala mým koníčkem a největší odměny se mi dostává s každou spokojenou klientkou.

V roce 2015 jsem byla studentkou na úplně prvním Master Classu Sviatoslava Otchenashe v České republice, zakladatele Sviato Academy a leadera v oblasti permanentního make-upu. Zcela to změnilo můj pohled na svět permanentu.

Vše, co se člověk do té doby učil z hlediska techniky, se musel učit od začátku. Byla jsem z toho tak nadšená, že jsem po roce opět navštívila Master Class a s každým dalším kurzem jsem cítila, jak mě to posouvá dál. Pár měsíců na to, jsem dostala pocit, že potřebuji ještě víc, v podstatě znát každý detail procesu tetování permanentního make-pu. Rozhodla jsem se jet za masterem Valerií Akopyan na intenzivní basic course, který vystřídalo několik dnů praxe pro mastery a hned poté následovalo mistrovství světa v Kyjevě, kde jsem se po pouhých pár letech praxe umístila na předních příčkách a získala sebejistotu, která je pro každého artistu velmi důležitá.

Přestěhovala jsem se na Mallorku, kde jsem vybudovala vlastní studio Brows by Christina v centru města Palma de Mallorca a strávila jsem zde 3 krásné roky plné práce na klientkách a prvních zkušeností v trénování nových artistek.

V tomto období byla úroveň permanentního make-upu v Čechách na velmi zastaralé úrovni. Systém vzdělávání byl nedostatečný. Toto zjištění mě vedlo k novému milníku v mém kariérním životě, přestěhovala jsem se zpět do České republiky, stala jsem se lektorkou a začala jsem pod záštitou Sviato Academy předávat své vědomosti dál všem svým studentkám.

V roce 2018 jsem se stala Craft masterem Sviato Academy na permanentní make-up pro Českou republiku, pár měsíců poté jsem získala titul Craft master Sviato Academy Microblading a založila studio Sviato Academy v Praze. O rok později k němu přibylo další studio Sviato Academy v Hradci Králové, kde jsme kromě permanentního make-upu začali nabízet i novou službu – odstraňování permanentního make-upu laserem.

V roce 2017 vznikl můj projekt #christyforwomen, v rámci kterého pomáhám ženám, které měly rakovinu prsu. Několik dní v měsíci se věnuji tetování prsních dvorců a bradavek, které dělám zdarma pro ženy, které prošly onkologickým onemocněním. Moje iniciativa v této oblasti vedla k tomu, že jsem jako první a doposud jediná na světě dosáhla titulu Craft master Areola a mám šanci svou autorskou techniku dále předávat. Mé skvělé studentky následují projekt Christy for women a pomáhají ženám po rakovině prsu opět nabýt sebevědomí nejen v Čechách ale i v zahraničí.

Nabízené služby

Permanentní make-up obočí

Obočí je bezpochyby jednou z dominant obličeje, která tvoří součást prvního dojmu. Neváhejte si vybrat jednu z technik, která promění Vaši tvář v neustále upravenou a podtrhne přirozenou ženskou krásu. Mezi základní techniky patří Stínované obočí a Microblading, které lze dále kombinovat.

Permanentní make-up rtů

S tetováním rtů se už nikdy nebudete muset bát otisků rtů na skleničkách a tvářích vašich přátel. Dopřejte si dokonalý tvar a probarvení ve vašem oblíbeném odstínu. Mezi nejoblíbenější techniky patří jemná a stínováním opticky zvětšující Aquarelle Lips a výraznější rtěnkový efekt Superbright Lips.

Permanentní make-up linek

Každá žena ví, že líčení očních linek je trochu věda. Permanentní make-up Vám usnadní nekonečné snažení o dokonalou symetrii šířky, délky a úhlu zakončení linky. Ať už se rozhodnete pro jemnou stínovanou linku, klasickou či přirozenou meziřasovou, vždy to bude správné rozhodnutí.

Permanentní make-up areol

Jedná se o techniku hyperrealistického tetování bradavek a prsních dvorců vytvářející 3D efekt. Je určena zejména pro ženy, které přišly o bradavky, dvorce nebo jejich části z důvodu onkologického onemocnění, mastektomie nebo po plastické operaci a modelaci prsu.