fbpx

Veronika

V oboru permanentního make-upu jsem 5 let, baví mě, jak se rychle vyvíjí a mění.

Stala jsem se jednou z prvních studentek Trainera Christiny Pidlozné. Ve Sviato academy je skvělé být v kolektivu stejně nadšených kolegů, čerpat vzájemně zkušenosti a dynamicky se posouvat.

Vystudovala jsem VŠ zaměřenou na výtvarné umění, později ekonomii a management. Ačkoliv mě obě tyto oblasti bavily, tak v mém životě jednoznačně převažuje vztah ke kreativitě, který mě přivedl právě k tetování.

Je pro mě důležité, aby každá klientka odcházela s úsměvem na tváři a vědoma si vlastní krásy.

Na permanentním make-upu mám ráda, že dokáže pomoct zamaskovat asymetrie, nedokonalosti a přirozeně zvýraznit krásné rysy tváře. Pro mě jedním ze zásadních bodů dobře odvedené práce je propojení profesionality, naslouchání přání klienta a smysl pro detail.

Specializuji se na všechny druhy permanentního make-upu strojkovou metodou – obočí, rty a oční linky.

Už od mala maluji realistické obrazy. Tento koníček jsem měla možnost začít využívat i v práci při hyperrealistickém tetování Areol (prsních dvorců a bradavek), které jsem si okamžitě zamilovala.

Každý den mi nabízí nové “živé plátno” a není větší odměny, než vidět radost klientky, která tento zákrok u mě podstoupí.

Nabízené služby

Permanentní make-up obočí

Obočí je bezpochyby jednou z dominant obličeje, která tvoří součást prvního dojmu. Neváhejte si vybrat jednu z technik, která promění Vaši tvář v neustále upravenou a podtrhne přirozenou ženskou krásu. Mezi základní techniky patří Stínované obočí a Microblading, které lze dále kombinovat.

Permanentní make-up rtů

S tetováním rtů se už nikdy nebudete muset bát otisků rtů na skleničkách a tvářích vašich přátel. Dopřejte si dokonalý tvar a probarvení ve vašem oblíbeném odstínu. Mezi nejoblíbenější techniky patří jemná a stínováním opticky zvětšující Aquarelle Lips a výraznější rtěnkový efekt Superbright Lips.

Permanentní make-up linek

Každá žena ví, že líčení očních linek je trochu věda. Permanentní make-up Vám usnadní nekonečné snažení o dokonalou symetrii šířky, délky a úhlu zakončení linky. Ať už se rozhodnete pro jemnou stínovanou linku, klasickou či přirozenou meziřasovou, vždy to bude správné rozhodnutí.

Permanentní make-up areol

Jedná se o techniku hyperrealistického tetování bradavek a prsních dvorců vytvářející 3D efekt. Je určena zejména pro ženy, které přišly o bradavky, dvorce nebo jejich části z důvodu onkologického onemocnění, mastektomie nebo po plastické operaci a modelaci prsu.