fbpx

Veronika

Je specialistkou na permanentní make-up ve všech 3 oblastech – obočí, rty a oční linky. Pracuje strojkovou metodou a mezi techniky, které skvěle ovládá, patří Magic Shading, Soft Liner, Classic Liner, Meziřasová linka, Aquarelle Lips, Super Bright. Po dokončení vysoké školy se rozhodla jít za svými sny a zabývat se prací, která ji naplňuje. Stala se jednou z prvních studentek Craft Mastera Christiny Pidlozné a pod jejími křídly začala pracovat ve Sviato Academy Praha. Pro svou práci používá výkonný autorský tetovací strojek Sviatoslava Otchenashe a vysoce kvalitní analergické pigmenty.

„Mojí hlavní prioritou je podtrhnout krásu klientky s ohledem na ženskou přirozenost.“

Dále je jednou z našich dvorních odbornic na tetování Areola (prsních dvorců a bradavek). V našem studiu působí od roku 2019.

Nabízené služby

Permanentní make-up obočí

Obočí je bezpochyby jednou z dominant obličeje, která tvoří součást prvního dojmu. Neváhejte si vybrat jednu z technik, která promění Vaši tvář v neustále upravenou a podtrhne přirozenou ženskou krásu. Mezi základní techniky patří Stínované obočí a Microblading, které lze dále kombinovat.

Permanentní make-up rtů

S tetováním rtů se už nikdy nebudete muset bát otisků rtů na skleničkách a tvářích vašich přátel. Dopřejte si dokonalý tvar a probarvení ve vašem oblíbeném odstínu. Mezi nejoblíbenější techniky patří jemná a stínováním opticky zvětšující Aquarelle Lips a výraznější rtěnkový efekt Superbright Lips.

Permanentní make-up linek

Každá žena ví, že líčení očních linek je trochu věda. Permanentní make-up Vám usnadní nekonečné snažení o dokonalou symetrii šířky, délky a úhlu zakončení linky. Ať už se rozhodnete pro jemnou stínovanou linku, klasickou či přirozenou meziřasovou, vždy to bude správné rozhodnutí.

Permanentní make-up areol

Jedná se o techniku hyperrealistického tetování bradavek a prsních dvorců vytvářející 3D efekt. Je určena zejména pro ženy, které přišly o bradavky, dvorce nebo jejich části z důvodu onkologického onemocnění, mastektomie nebo po plastické operaci a modelaci prsu.