fbpx

Areola Basic Course

Technika Areola je technika hyperrealistického tetování bradavek a prsních dvorců vytvářející 3D efekt reálného prsního dvorce. Je určena zejména pro ženy, které přišly o bradavky, dvorce nebo jejich části z důvodu onkologického onemocnění, mastektomie nebo po plastické operaci a modelaci prsu. Rakovina prsu je nejčastějším nádorovým onemocněním u žen. Tato metoda dotetování bradavek je ve spoustě případů jedinou možností, jak těmto ženám dodat zpět jejich sebevědomí a jak vrátit jejich prsům přirozený vzhled. Naučte se techniku Areola a začněte se podílet na téhle významné pomoci! Tuto techniku se může naučit kdokoli, kdo má již nějakou zkušenost s PMU.

Ke školení studenti potřebují vlastní strojek, který je možné zakoupit na našem e-shopu. Součástí školení je zakončení každé probírané techniky prací studentky na modelce zajištěné ze strany Academy-S. Školení se bude odehrávat v prostorách Academy-S Praha (Vratislavova 26/16, Praha 128 00).

Délka kurzu

2 dny

Počet technik

1

Jazyk kurzu

Český, Anglický, Ruský

Cena

29 999 Kč nebo 1200 €

Informace ke kurzu

Předběžný program kurzu:
Den – 1: Teoretická část, práce na latexu, demonstrační práce na modelce
Den – 2: Praktická část, práce studentů na modelkách

Snídaně a coffee breaky zajištěny formou profesionálního cateringu. Školení začíná každý den v 10:00 a končí v 18:00. Každý student obdrží certifikát od Sviatoslava Otchenashe a Academy-S. Startovací balíček složený z produktů Academy-S zdarma pro každého studenta. Na kurz je potřeba vzít si vlastní strojek a jehly 1RL a 3RL po čtyřech kusech na práci na latexu.

Každý student obdrží po školení certifikát za absolvování kurzu Academy-S by Sviatoslav Otchenash. Ke školení dostane každý student startovací balíček složený z produktů Academy-S zdarma (pigment, umělá kůže na trénování, předkreslovací tužka atd.). V rámci školení je pro studentky zajištěně snídaně i oběd. Stojek ke kurzu je možné zakoupit na našem e-shopu www.academy-s.shop.

Registrace na kurz

4 + 4 =