fbpx

INDIVIDUAL COURSE

Individual Course

Individuální kurz jedné vybrané techniky permanentního makeupu.

Individual Course je jednodenní individuální školení permanentního makeupu. Pokud chcete zlepšit jednu z technik permanentního makeupu, je pro Vás tento intenzivní kurz ideální. 

Individual Course je vhodný pro pokročilejší artistky, které potřebují zdokonalit své dovednosti v jedné z technik permanentního makeupu.

1) Techniky obočí:

– Magic Shading

– Hairstrokes

– S-mix

2) Techniky rtů:

– Aquarelle lips

– Super bright

3) Techniky očních linek:

– Klasické oční linky

– Soft liner

 

 Školením Vás provede Craft Master Academy-S Christina Pidlozná (více info zde – Christina). Školené techniky jsou všechny strojkové metody (jde tedy o kurz tetování). Ke školení studenti potřebují vlastní strojek, který je možné zakoupit na našem e-shopu nebo přímo na místě v našem salónu Academy-S. Součástí školení je zakončení každé probírané techniky prací studentky na modelce zajištěné ze strany Academy-S. Školení se bude odehrávat v prostorách Academy-S Praha (Vratislavova 26/16, Praha 128 00).

 

Délka kurzu

1 den

Počet technik

1

Jazyk kurzu

Český, Anglický, Ruský

Cena

30 000 Kč (+DPH)

Informace ke kurzu

Každý student obdrží po školení certifikát za absolvování kurzu Academy-S by Sviatoslav Otchenash. Ke školení dostane každý student startovací balíček složený z produktů Academy-S zdarma (pigment, umělá kůže na trénování, workbook atd.). V rámci školení je pro studentky zajištěně snídaně i oběd. Strojek ke kurzu můžete zakoupit na našem e-shopu nebo přímo na místě v salónu Academy-S.

Registrace na kurz

15 + 3 =