fbpx

Tým Sviato Academy

V našich studiích Sviato Academy Praha a Hradec Králové se o vás stará náš profesionální tým artistek a školitelek, které se učily od celosvětových jedniček v oboru a neustále se snaží do České republiky přinášet nejnovější trendy v oblasti dekorativního a korektivního permanentního make-upu.

Zdůraznit Váš přirozený půvab je u nás na prvním místě.

Christina

Je zakladatelkou Sviato Academy Praha a Hradec Králové, jedinou držitelkou 3 titulů CraftMaster Sviato Academy v oborech Permanentní make-up, Microblading a Areola. V naší akademii Vás bude provázet na kurzech a pomůže Vám stát se jedničkou ve svém oboru. Její studentky jsou z Česka, Slovenska, Španělska, Velké Británie, Francie a mnoha dalších zemí. Dlouholetá praxe, nikdy nekončící touha po nových znalostech a srdce planoucí pro permanentní make-up je kombinací, díky které v ní naleznete toho nejlepšího učitele.

3 loga Master academy

Veronika

Je naší skvělou artistkou a pravou rukou Christiny. Specializuje se na permanentní make-up strojkovou metodou. Můžete se k ní objednat na PMU obočí, rtů nebo linek. Dále je jednou z našich dvorních odbornic na tetování Areol (prsních dvorců a bradavek). Její profesionální přístup a estetický cit ocení každá klientka.

Bára

Bára je specialistkou na permanentní make-up ve všech oblastech – obočí, rty, oční linky, areoly a pihy.

Věnuje se všem těmto technikám, upřednostňuje přirozenost a naturální vzhled permanentního make-upu. Její největší vášní jsou rty a obočí.

V technice Hairstrokes (chloupkové obočí) reprezentovala Českou a Slovenskou republiku na světovém finále WULOP world 2021, kde skončila na krásném 5. místě.

Je první česká artistka, která odstraňuje tetování pomocí RemovaluS a jako craftmaster tuto techniku také školí.

V našem studiu v působí od roku 2019 a to jak v Praze tak i v Hradci Králové.

Míša

Míša je velký detailista a k estetice měla vždy blízko. Specializuje se na manuální i stojkové techniky permanentního makeupu obočí. Její skvělé práce jsou nejlepší vizitkou a řadí ji mezi špičku ve svém oboru. V roce 2020 se stala craftmasterem Academy-S a školitelkou pro Microblading v České republice.