fbpx

Tým Sviato Academy

V našich studiích Sviato Academy Praha a Hradec Králové se o vás stará náš profesionální tým artistek a školitelek, které se učily od celosvětových jedniček v oboru a neustále se snaží do České republiky přinášet nejnovější trendy v oblasti dekorativního a korektivního permanentního make-upu.

Zdůraznit Váš přirozený půvab je u nás na prvním místě.

Christina

Je zakladatelkou Sviato Academy Praha a Hradec Králové.

Jedinou držitelkou 4 titulů Trainer Sviato Academy v oborech Permanentní make-up, Microblading, RemovalS a Areola a SMP artistkou.

V naší akademii Vás bude provázet na kurzech a pomůže Vám stát se jedničkou ve svém oboru. Její studentky jsou z Česka, Slovenska, Španělska, Velké Británie, Francie a mnoha dalších zemí.

Dlouholetá praxe, nikdy nekončící touha po nových znalostech, společně se srdcem planoucím pro nových technikách tetování a permanentního make-up je kombinací, díky které v ní naleznete toho nejlepšího učitele.

4 tituly Trainer Sviato Academy

Veronika

Veronika je naší skvělou a zkušenou artistkou v oblasti PMU.

Specializuje se na permanentní make-up strojkovou metodou a díky tomu se k ní můžete objednat na PMU obočí, rtů nebo linek.

Dále je jednou z našich dvorních odbornic na tetování Areol (prsních dvorců a bradavek).

Její profesionální přístup a estetický cit ocení každá klientka.

Hanna

Hanna (pro nás Anička) je specialistkou na permanentní make-up ve všech oblastech – obočí, rty, oční linky, areoly.

Věnuje se všem těmto technikám, upřednostňuje krásný naturální vzhled permanentního make-upu. Její největší vášní jsou obočí a rty.

V našem studiu v působí od roku 2022 a to jak v Praze tak i v Hradci Králové.

1 titul Trainer Sviato Academy

Mariia

Mariia (Máša) se věnuje a je specialistkou na permanentní make-up ve všech oblastech – obočí, rty, oční linky, areoly a pihy.

Těmto technikám upřednostňuje přirozenost a naturální vzhled permanentního make-upu.

Její největší vášní jsou rty.

Působí v našem pražském studiu od roku 2021.

Jakub

Náš Markeťák a SMP Artista Jakub, který je nejmladším členem našeho týmu se specializací na Vlasovou Trichopigmentaci neboli Sclap Micropigmentation (zkráceně SMP).

Díky společnému projektu s Christinou "Mr. & Mrs SMP" přinášejí do našeho studia i pánskou klientelu, které navracejí jejich vlastní sebevědomí a snižují věk o několik let právě díky technice SMP.

Jak on, tak Christina prošla školením u jednoho z nějlepších SMP Masterů na světě Tony Abbagnata v italské Neapoli, a od té doby otevírají klientů možnost této techniky i v Čechách.