fbpx

Tým Academy-S

V našich studiích Academy-S Praha a Hradec Králové se o vás stará náš profesionální tým artistek a školitelek, které se učily od celosvětových jedniček v oboru a neustále se snaží do České republiky přinášet nejnovější trendy v oblasti dekorativního a korektivního permanentního make-upu. Zdůraznit Váš přirozený půvab je u nás na prvním místě.

Christina

Je zakladatelkou Academy-S Praha a Hradec Králové, jedinou držitelkou 3 titulů CraftMaster Academy-S v oborech Permanentní make-up, Microblading a Areola. V naší akademii Vás bude provázet na kurzech a pomůže Vám stát se jedničkou ve svém oboru. Její studentky jsou z Česka, Slovenska, Španělska, Velké Británie, Francie a mnoha dalších zemí. Dlouholetá praxe, nikdy nekončící touha po nových znalostech a srdce planoucí pro permanentní make-up je kombinací, díky které v ní naleznete toho nejlepšího učitele.

3 loga Master academy

Veronika

Je naší skvělou artistkou a pravou rukou Christiny. Specializuje se na permanentní make-up strojkovou metodou. Můžete se k ní objednat na PMU obočí, rtů nebo linek. Déle je jednou z našich dvorních odbornic na tetování Areol (prsních dvorců a bradavek). Její profesionální přístup a estetický cit ocení každá klientka.

Bára

Bára je specialistkou na permanentní make-up ve všech oblastech – obočí, rty, oční linky, areoly a pihy.

Věnuje se všem těmto technikám, upřednostňuje přirozenost a naturální vzhled permanentního make-upu. Její největší vášní jsou rty a obočí.

V technice Hairstrokes (chloupkové obočí) reprezentovala Českou a Slovenskou republiku na světovém finále WULOP world 2021, kde skončila na krásném 5. místě.

Je první česká artistka, která odstraňuje tetování pomocí RemovaluS a jako craftmaster tuto techniku také školí.

V našem studiu v působí od roku 2019 a to jak v Praze tak i v Hradci Králové.

Yeni

Je multifunkční artistkou, která pracuje strojkovou i manuální technikou pomocí čepelky. Můžete se
k ní objednat na všechny druhy permanentního make-upu, barvení obočí Hennou, laminaci a botox
obočí. Dále též nabízí odstraňování starého PMU metodou Removal. Mezi její nejsilnější stránky patří
důraz na preciznost.

Péťa

Je lash artistka specializující se na prodlužování řas šitých klientce na míru. Má za sebou více než 3 roky zkušeností z Londýna a Barcelony. Prioritou její práce je volit tvar, který pasuje Vašemu oku a obličeji. Nově se od roku 2020 stala školitelkou a své zkušenosti sdílí se svými studenty při kurzech pořádaných v našem studiu Academy-S Praha a Hradec Králové.

Míša

Míša je velký detailista a k estetice měla vždy blízko. Specializuje se na manuální i stojkové techniky permanentního makeupu obočí. Její skvělé práce jsou nejlepší vizitkou a řadí ji mezi špičku ve svém oboru. V roce 2020 se stala craftmasterem Academy-S a školitelkou pro Microblading v České republice.